(Raamatuga tutvumiseks vajuta raamatu pealkirjale, tagasi raamatukogu kodulehele saamiseks kasuta Back/Tagasi nuppu)04.2015

Jumaluse voogav valgus. Eristamise kõned

Seitsmes Moosese raamat

Suure Vanga 365 nõuannet


03.2015

Hommikumaa targad

Maine täheretk

Üleloomulik


12.2014

Gunnar Aarma elutarkused 3. osa

Selgeltnägija Ilona Kaldre tuleproovid


10.2014

Põhjala müütilised olendid


09.2014

Pauksoni astroloogiline abimees 2015

Sinu Hiina horoskoop aastaks 2015. Mida kitseaasta sulle toob?

Väike ruuniraamat


08.2014

Nastja. Armastuse maagia

12.2013


11.2013


08.2013

Energiatöö


05.2013


12.2012

Sünnikaardi saladused
Taevakehade tähemärkidesse peidetud vihjed Autor: Triin Tobber 


11.2012


10.2012

Feng shui ja bagua. Abistajate, õpetajate ja reiside feng shui
Abistajate, õpetajate ja reiside feng shui Autor: Janno ja Siret Seeder 
Lootuse sõnum inglitelt
Autor: Lorna Byrne 
Maagia
Autor: Rhonda Byrne 
Teejuht tööks iseendaga
Autor: Mai-Agate VäljatagaKreet Rosin 

09.2012

Pauksoni astroloogiline abimees 2013
Autor: Edda Paukson 
24. ilmumisaastal leiate, nagu alatu, teile soodsad ja ebasoodsad ajad erinevateks toiminguteks ja ettevõtmisteks koos hoiatustega kõigiks 365 päevaks:


02.2012

Vanga - pime selgeltnägija

Anneli Sihvart


Bulgaaria pimedast selgeltnägijast Vangast, kes elas aastail 1911‒1996, on kirjutatud palju raamatuid ja talle on pühendatud hulgaliselt internetilehekülgi, millest mõned imetlevad selgeltnägijat sügava austusega, teised meenutavad oma olemuselt kõige enam kollast ajakirjandust kõige sinna juurde kuuluvaga, kolmandad aga püüavad tõestada, et kuulus Bulgaaria pime selgeltnägija oli lihtsalt väga kaval rahaahne petis ja lisaks sellele ehk ka eriteenistuste agent. 
Teadlased püüdsid Vangat uurida ja mõista ligi kolmkümmend aastat. Tema sõnu kirjutati üles ja kontrolliti hiljem, kogutud on tohutus mahus materjali. Professor Georgi Lozanov korraldas sotsioloogilise küsitluse 7000 Vangat külastanud inimesele, mis tõestas, et 70% Vanga ennustustest täitusid.

01.2012

Anastasia

Vladimir Merge
Autor Vladimir Megre kõneleb Siberi erakust, kaunist ja iseäralikust naisest, kes püüab inimesi teadlikumaks muuta ja algallikate tarkuste juurde tagasi juhtida, et suudaksime vältida nii isiklikke kui planetaarseid katastroofe. Sõna jõud ja tervendavad kujundid avavad meie igapäevaste askelduste maailma uues valguses. Me ei pea ootama, et keegi teine meie elu korraldaks – inimeses endas peitub vägi, mis suudab väga palju muuta, kui me ise oma missiooni teadvustame. Autor on lisanud väga põnevat informatsiooni, kasvõi näiteks elusa vee tähenduslikkuse ja raviomaduste kohta. Tegu on „Venemaa helisevate seedrite“ sarja esimese raamatu uue, parandatud ja täiendatud tekstiga väljaandega. 


12.2011

Inglid minu juustes

Lorna Byrne


Müstiline ja tavapäratu autobiograafia naiselt, kelle meelelise taju võimed ületavad inimlikud piirid. Iirlanna Lorna Byrne (snd 1953) on elanud vaimolenditest ümbritsetuna kogu oma teadliku elu. Tal on võime näha ingleid, surnud inimeste hingi ja aimata ette traagilisi sündmusi. Lapsena arvas ta, et kõik teised näevad sama mis temagi, alles hiljem sai ta aru, et on erand ning tema ülesanne on inglitelt saadud sõnumeid inimestele vahendada. Lorna juures ei käi abi ja lohutust otsimas mitte üksnes haiged ja vaevatud, vaid ka teoloogid ja usujuhid, et saada hingeabi ja vaimset juhatust. Autori seni ilmunud teoseid on avaldatud paljudes keeltes ja sageli on need raamatumüügi edetabelite esikümnes.

„Igaüks, kes loeb seda raamatut, avastab, et ta ei ole üksi – isegi rasketel aegadel, kui me arvame, et keegi meist ei hooli, on inglid kohal. Pidage alati meeles – inglid armastavad tingimusteta.” Lorna Byrne


09.2011


Pauksoni astroloogiline abimees 2012

Edda Paukson

23. ilmumisaastal leiate, nagu alatu, teile soodsad ja ebasoodsad ajad erinevateks toiminguteks ja ettevõtmisteks koos hoiatustega kõigiks 366 päevaks:

  • Aastaprognoos igale märgile eluvaldkondade ja perioodide kaupa
  • Draakoni aasta iseloomustus
  • Millest algab üleloomulikkus
  • Kuidas mõista inimese iseloomu tema välimust analüüsides
  • Millised kalliskivid toovad meile õnne ja annavad jõudu?
  • Heidame pilgu oma tulevikku
  • Aiapidajad leiavad õiged ajad taimede istutamiseks, koristamiseks ja väetamiseks
  • Palju muud huvitavat lugemist

Perekonna, sugupuu ja mineviku feng shui

Siret Seeder ja Janno Seeder

Raamatu autorid: „Mida oodatakse feng shui’lt? Eelkõige armastust ja raha. Kümme aastat tagasi arvasime seda ka meie. Feng shui on energiaõpetus, mis annab lihtsad juhtnöörid, kuidas tasakaalustada oma elu, kodu ja suhteid. Raamatusari „Feng shui ja bagua“ aitab meil oma tänast eluolu veelgi täpsemalt analüüsida ja segavad „takistused“ teelt eemaldada. Parema arusaadavuse huvides on teksti täiendatud elust võetud näidete ja  lihtsate joonistega.“„Perekonna, sugupuu ja mineviku feng shui“ – see feng shui tsoon on seotud esivanematega, lapsepõlve ja kooliaja mälestustega ning töö- ja elukogemustega. Selles tsoonis võivad peidus olla sinu suurimad rõõmud ja hirmud. Kas sa tunned neid? Raamatus käsitletakse perekonna, sugupuu ja mineviku tsooni ebakõla, tasakaalustamise võimalusi ja aktiveerimist.“Sarjas on varem ilmunud: „Feng shui ja bagua. Meie elustrateegiate loomine“, „Karjääri ja õigete valikute feng shui“ ja „Suhete, sõpruse ja armastuse feng shui“.


Sinu Hiina horoskoop aastaks 2012

Neil Sommerville

Mida draakoniaasta sulle toob. 2012. aasta on Hiina kalendri järgi draakoniaasta. Mida see sulle toob? Iidne Hiina astroloogiakunst on detailne ennustussüsteem, mida on idamaades kasutatud juba tuhandeid aastaid. Selle sügav tarkus, täpsed iseloomustused ja ennustused on ka läänes kiiresti populaarsust kogunud.

«Sinu Hiina horoskoop aastaks 2012» sisaldab kõiki ennustusi, mida sul on tarvis draakoniaastaks – lennukaks ja aktiivseks aastaks, mis on tulvil muutusi ja uusi avastusi. See astroloogiline käsiraamat sisaldab kõigi kaheteistkümne Hiina sodiaagimärgi tutvustust; selgitusi viie elemendi ja selle kohta, kuidas need sinu märki mõjutavad; ennustust, mida draakoniaasta sulle kaasa toob – avasta, kuidas võid oma tugevamaid külgi ja andeid kõige paremini ära kasutada.04.2011


Maiade kalender

Tõde ühe kõrgkultuuri suurimast mõistatusest

Bernd Ingmar Gutberlet

Miks mõtles üks põlismetsa rahvas üle 2000 aasta tagasi välja nutika kalendri, mis oli täpsem kui Euroopa oma? Miks koosneb nende kalender paljudest mõistatuslikest tsüklitest? Kuidas suutsid nad ilma teleskoobita välja arvutada taevakehade liikumisteesid nii täpselt sajandeiks ette? Kas tõesti ähvardab inimkonda 21. detsembril 2012 mingi katastroof, kuna siis lõpeb maiade kalendri kõige pikem ajaarvestuse tsükkel? Autoril on nendele küsimustele vastused olemas ning ta seletab lahti müüdid ja legendid, tehes seda nii meeltlahutavalt kui kompetentselt.


03.2011


Sa oled selgeltnägija

Debra Lynne Katz

Selgeltnägemine on meelteväline viis visuaalset informatsiooni saada. See on võrreldav filmivaatamise või avasilmi une nägemisega. Debra Lynne Katzi sõnul on mingisugune selgeltnägemisvõime olemas igaühel, kes on võimeline lihtsat kujundit või värvust kujutlema, ning seda võimet saab edasi arendada.

Ainuke omataoline raamat, mis keskendub täielikult selgeltnägemisele ning annab väärtuslikud abivahendid, mis aitavad sul igapäevaelus teejuhiseid saada, tervendada, kaitstud olla, soove täita ja luua.

Leia endas selgeltnägija õppeseanssidesse, tervendamismeetodite, nägemuste tõlgendamise ja vaimse nõustamise kaudu. Praktilist teejuhti on lihtne järgida ja täiustada kõigil, kes soovivad endas ülemeelelisi võimeid arendada või lihvida.

Elujõud meie ümber

Olmer Õigus

Selles raamatus jagavad oma kogemusi ja tarkust Eesti vägevad – inimesed, keda rahvasuus kutsutakse sensitiivideks, imeravitsejateks, tervendajateks...

Nende hulgas on taimetarku, astrolooge, geobiolooge, eesti pärimuse ja idamaade meditsiini tundjaid, kelle õpetuse eesmärk on hoolimata erinevast lähenemisest ühine.

Kõigi nende võimuses on aidata meil leida vaimset tasakaalu ja õpetada iidseid tarkusi, kuidas tervendada oma hinge ja keha.

Suur tänu teile, et olite nõus avaldama oma tõekspidamisi ja aitäh Sulle, teadmishimuline lugeja, et oled valmis jätkama huvitavat ja hingekosutavat teekonda.

“Eesti vägevate teejuht” on pühendatud Anne-Liis Õiguse mälestusele.24.01.2011


Sinu horoskoop. Kassiaasta 2011

Mae Taal

Kauaaegse horoskoobimeistri Mae Taali teine raamat annab vihjeid, kuis planeedid ja täheseisud sodiaagimärkide töö-, pere-, armu- ja igapäevaelu kassiaastal võiksid mõjutada, mida tähele panna, millega arvestada, mida uskuda, loota ja armastada. Lisaks tavapärasele tähtkujude horoskoobile ja idamaisele loomahoroskoobile leiab raamatust ülevaate igaühe elukäiku mõjutavast elutee- ehk saatusenumbrist: mida sellest õppida ja kuidas selles sisalduvat infot enese ja oma lähisuhete hüvanguks ära kasutada? Kassi olemuslikust uudishimust lähtudes on turvaline teada, kuivõrd truu sa ise või su kaaslane nii mõjutustele altil aastal võib olla. Ja kuna ajad on heitlikud, siis pakub sodiaak ka mõtlemisainet, kas otsida õnne hoopis võõrsil või siiski kodumaal?27.07.2010


Sinu Hiina horoskoop aastaks 2011

Mida kassiaasta sulle toob

Neil Simerville

2011. aasta on Hiina kalendri järgi kassiaasta. Mida see sulle toob? Iidne Hiina astroloogiakunst on detailne ennustussüsteem, mida on idamaades kasutatud juba tuhandeid aastaid. Selle sügav tarkus, täpsed iseloomustused ja ennustused on ka läänes kiiresti populaarsust kogunud. „Sinu Hiina horoskoop aastaks 2011” sisaldab kõiki ennustusi, mida sul on tarvis kassiaastaks. Ja kuigi kassiaastal juhtub nii mõndagi, mõjub see aeg meie kõigi elule positiivselt ja inspireerivalt. Nüüd asetub esiplaanile perekond ning iseäranis hästi edenevad asjad õpingute ja isikliku arengu vallas; olulisel kohal on ka suursündmuste meenutamine. See astroloogiline käsiraamat sisaldab; • kõigi kaheteistkümne Hiina sodiaagimärgi tutvustust; • selgitusi viie elemendi ja selle kohta, kuidas need sinu märki mõjutavad; • ennustust, mida kassiaasta sulle kaasa toob – avasta, kuidas võid oma tugevamaid külgi ja andeid kõige paremini ära kasutada.

Reiki - puudutuse saladus

Olga Potjomkina

Sellest raamatust leiab iga tervendaja vastused küsimustele, mis puudutavad Reiki toimemehhanismi tervise-, ruumi- ja saatuse suhtes.
Olga Potjomkina on Reiki mittetraditsioonilise liini Mercar Meister ja rajaja. Ta annab detailse kirjelduse Reiki toimemehhanismile ning selgitab ja avab meetodi selliseid sügavusi, mida Reiki traditsioonilise liini Meistrid ei käsitle.
Lugejad, kes alles alustavad Reikiga tutvumist, avastavad enda jaoks imelise piiritaguse maailma. Siin puutuvad nad kokku olemise saladustega ning saavad teadmisi Reiki lihtsast, ent samas kõikehõlmavast jõust, mis on abiks kõikvõimalike probleemide ning elu keerdkäikkude lahendamisel.
Raamatule lisandub Reiki audio-seanssi ja meditatsiooni sisaldav CD.

Päev, mil ma surin

Imeväärsed tõsilood surmalähedasest kogemusest

Tammy Cohen

Raamatusse "Päev, mil ma surin" on ajakirjanik Tammy Cohen koondanud tõestisündinud lugusid käikudest teispoolsusesse. Oma kogemustest jutustavad näiteks naine, kes suri operatsioonilaual ja ärkas selgeltnägemisvõimega, mees, kes lakkas hingamast pärast uimasti GHB (nn korgijoogi) manustamist, ning avariiohver, kes sattus magava sõbra unenäkku, jpt. Kõik nad meenutavad üksikasjadeni mällu sööbinud elamust, kuidas surm koputas uksele, kuid lahkus tühjade kätega.

Karma ja käejooned

Jon Saint-Germain

Jon Saint-Germaini “Karma ja käejooned” õpetab lugema inimese käejoontesse kätketud saatust karmajoonte järgi, mis tuleneb eelmistes eludes kordasaadetud tegudest. India filosoofia ning tähtsamad usundid (budism, hinduism, džainism) lähtuvad põhimõttest, et need, kes selles inkarnatsioonis vooruslikult elavad, sünnivad järgmises elus headesse tingimustesse, ning vastupidi, eelmise elu halbadest tegudest tekkinud karmavõlg tuleb tasuda raske ja katsumusterohke eluga uues taaskehastumise vormis. See on nagu õppetund, mille inimene peab läbima, et tõusta kõrgemale arengutasemele.

Jon

Maailma täiuslikkus

LLAT printsiip

Rene Egli

Elu ei tarvitse sugugi olla võitlus. Võib-olla on kõik palju lihtsam, kui olete kunagi julgenud mõelda. Võib ka olla, et teil on palju enam võimu ja võimeid, kui olete eales osanud arvata. Teil pole vaja midagi juurde õppida ega ennast treenimisega vaevata. Lihtsalt muutke oma mõtlemist! LLAT-printsiibi puhul on tegemist elu universaalse seaduspärasusega, mis kehtib eranditult iga inimese kohta ning on rakendatav kõikjal, nii juhtimises, poliitikas kui eraelus ning näitab, kuidas saavutada ükskõik milline eesmärk minimaalse aja ja kulutustega. LLA²T on lühend järgmistest mõistetest:LL – lase lahti (vabane); A² – armastus ruudus; T – toiming = vastutoime (aktsioon = reaktsioon). René Egli on üle 30 aasta uurinud elu funktsioneerimist. Ettevõtte juhataja ja ökonomistina töötas ta palju aastaid informaatika alal, enne kui hakkas oma teadmisi LLAT-printsiibina seminaridel esitama. Käesolev raamat ongi sündinud seminaride materjalidest.


Karjääri ja õigete valikute feng shui

Karjääri ja õigete valikute feng shui

Janno ja Siret Seeder

Janno ja Siret Seeder: „Selles raamatus heidame pilgu sügavuti feng shui bagua ühele tsoonile. Mida sisaldab endas karjääri ja õigete valikute tsoon? Kuidas seda määrata? Kuidas seda analüüsida? Kuidas oma elu tasakaalustada? Millele tähelepanu pöörata? Kõigile neile ja veel paljudele teistele küsimustele soovime teile vastuse anda selle raamatuga.“Tegemist on sarja „Feng shui ja bagua“ teise raamatuga. Esimene raamat „Meie elustrateegiate loomine“ ilmus septembris 2009.


12.05.2010

Kvantpuudutus

Tervendamise vägi

Richard Gordon

Kvantpuudutus on suur läbimurre käte pealepanemisega tervendamise kunstis. Ükskõik, kas te olete täielik algaja, professionaalne kiropraktik, tavaline arst, kehakujundaja, tervendaja või muu tervishoiutöötaja, kvantpuudutus lisab teie tööle dimensiooni, mis seni näis võimatuna.

See raamat õpetab teid kasutama õiget hingamist ja keha fookustavaid tehnikaid, millega tõsta oma energiatase nii kõrgele, et juba kerge puudutuse korral näete kehahoiaku spontaanset paranemist, sest luud libisevad tasakesi tagasi oma õigesse asendisse. Peale selle vähenevad valu ja põletik, tervenemine kiireneb. See töö on kerge, lapsedki õpivad seda loomulikult tegema, aga ometi nii võimas, et selle kiidavad heaks arstid, nõelravi spetsialistid ja kiropraktikud. Kuna keha juba teab, kuidas ennast tervendada, on arstil vaja ainult kahjustatud piirkondades energiat rakendada. Miljonitele inimestele, kes kannatavad kaela- või seljavalu, võib see olla kõige ohutum, kiirem ja tõhusam raviviis, mis eales avastatud.

Kvantpuudutusest võib olla üsna suur abi mitmesugustes olukordades, ka kaugravimisel, aitamaks tasakaalustada emotsionaalset stressi või koguni lemmikloomade ravimisel. Tulevik on juba siin, kvantpuudutus pole mitte üksnes suur avastus, vaid ka oluline inimoskus.